У Зеленського відповіли на погрози Кремля

08 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Україна не зацікавлена ​​в ескалації військового протистояння, українська армія готова до будь-якого розвитку подій, але дипломатичний шлях залишається державним пріоритетом.

Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в коментарі Укрінформу щодо останніх заяв заступника керівника адміністрації президента РФ Дмитра Козака.

“Україна точно не зацікавлена ​​в будь-якій ескалації військового протистояння. Наша армія готова до будь-якого розвитку подій, але державний пріоритет залишається незмінним – це завжди ставка на пошук дипломатичного рішення для припинення війни. Україна цінує кожне життя своїх громадян, і тому для нас загострення ситуації на Донбасі – це дійсно серйозно. Це не риторика, не пропаганда і не дипломатичні ігри. А ось те, що Росія використовує загибель людей для чергових політичних маніпуляцій, – весь світ чітко бачить”, – наголосив Подоляк.

Водночас він зазначив, що чим точно вже не здивувати Україну, так це “загрозливою риторикою з Москви”.

“Для чого це їм потрібно? Дуже просто: їх машина пропаганди працює на посилення напруження ситуації і на посилення тиску”, – сказав радник керівника ОП.

Подоляк вважає, що це тиск не тільки на Україну, а й на інших учасників Нормандського формату, на всі ті країни, які підтримують територіальну цілісність України.

Нагадаємо, у Кремлі заявили, що у разі потреби “стануть на захист” жителів Донбасу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі