У Зеленського відреагували на оскарження звільнення Тупицького від “ЄС” та “Батьківщини”

09 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Нардеп, представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський прокоментував рішення фракцій Батьківщина та Євросолідарність оскаржити звільнення голови Конституційного суду Олександра Тупицького.

Про це повідомляє пресслужба Слуги народу.

«Загалом це й не дивно, оскільки саме лідер Європейської Солідарності Петро Порошенко звертався до КСУ із поданням щодо неконституційності закону України про позбавлення Віктора Януковича звання президента України», — сказав Веніславський.

За його словами, підписавши конституційне подання, нардепи продемонстрували, що вони схвалюють і підтримують Тупицького.

«Учорашнє подання є дуже красномовним підтвердженням того, хто є реальними бенефіціарами та вигодонабувачами антидержавної, антинародної діяльності пана Тупицького і пана Касмініна», — сказав він.

Веніславський заявив, що Тупицький та Касмінін були призначені втікачем-Януковичем і «використовували КСУ для прийняття рішень, необхідних явно не українському народу».

Нагадаємо, “Діло” повідомляло, що “Батьківщина” і “ЄС” оскаржили в КСУ укази Зеленського про відсторонення Тупицького і Касмініна.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі