У Зеленського вважають, що CNN поширив дезінформацію про “вагнергейт” в інтересах Росії

09 вересня 2021, 11:39 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Джерела CNN в Офісі Президента вважають неавторитетними, а сам матеріал - "перекладом англійською мовою старої російської дезінформації.

Про це в коментарі виданню Ліга.нет заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

Подоляк заявив, що “анонімні й безпосадні джерела” не мають репутації цінності. Він вважає, що при такому змісті треба звертати увагу не на те, що саме опубліковано CNN, а на синхронність із заявою ФСБ.

“Не минуло й кількох годин, як уже й офіційний представник ФСБ (ага, тієї самої) похвалив CNN за цей матеріал. Що там сказано? Усе як завжди. Обов’язкові анонімні відставники”, – сказав він.

На думку Подоляка, реакція ФСБ – сигнал для всієї російської системи пропаганди, що і як потрібно відпрацьовувати. “Тепер вони “розженуть” цю історію з посиланням на CNN”, – вважає радник голови ОП.

Він також заявляє, що ситуація “говорить сама за себе”, адже вона сталася напередодні зустрічі лідера Росії Володимира Путіна та Олександра Лукашенка, який захопив владу в Білорусі.

Подоляк каже, що історія про спецоперацію із затримання вагнерівців уперше була опублікована 6 серпня в російському виданні “Комсомольська правда”.

На його думку, до цієї історії нічого нового в розслідуванні CNN не додав, а українські журналісти, політики або колишні співробітники спецслужб “підставили CNN, забезпечивши переклад англійською мовою старої російської дезінформації”.

Раніше телеканал CNN повідомив, що США знали про спецоперацію із затримання 33 росіян у Білорусі минулого року, яка була зірвана в серпні 2020 року, і надавали допомогу в її проведенні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі