У Зеленського заявляють, що можуть притягти Тупицького до суду силою

10 квітня 2021 Політика
Share Button
Олександр Тупицький
Ексглава Конституційного суду України Олександр Тупицький може бути примусово доставлений до суду для обрання йому запобіжного заходу.

Про це заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” представник президента Володимира Зеленського в КСУ, народний депутат від “Слуги народу” Федір Веніславський.

“Сам факт того, що панове Тупицький і Касмінін звернулися з адміністративним позовом до Верховного суду як до суду першої інстанції, вже підтверджує те, що вони визнали, що вони вже не є суддями. Тобто в цьому випадку пан Тупицький як фігурант провадження може бути доставлений до зали суду, зокрема із застосуванням приводу. Він втратив охорону як глава Конституційного суду, але за законом про держохорону органів держвлади та посадових осіб особа, яку охороняють ще протягом року після припинення повноважень, має право на держохорону. Думаю, що якщо пан Тупицький не буде з’являтися на засідання суду без поважних причин, до нього може бути застосований привід”, – заявив представник Зеленського в КСУ.

Як писало Діло, Тупицький не з’явився на засідання суду з обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, 27 березня президент Володимир Зеленський скасував укази експрезидента Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького й Олександра Касмініна суддями КСУ.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі