У Житомирській області учень ліцею цькував вчителів

27 лютого 2021 Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
У Житомирській області вчителі Вільшанського ліцею поскаржились у поліцію на цькування учнем. Спочатку старшокласник створював жартівливі меми у соцмережах, використовуючи фотографії педагогів. Учителі це терпіли, бо мати школяра - їхня колега. Але далі було більше - від імені потерпілих з їхніх акаунтів почали ширитися образи і нецензурний контент.

Спочатку це мало вигляд як невдалі жарти, але потім переросло у відверті образи, йдеться в сюжеті ТСН.

Подружжя Бовкунів твердять, що їх цькує десятикласник. Вони обоє працюють у Вільшанському ліцеї – чоловік вчитель праці, дружина – психологиня. Кажуть, спочатку меми стосувалися лише дорослих, а потім і їхньої неповнолітньої доньки. Вони містять не лише образи, а й нецензурну лексику. Кажуть, що триває це вже півтора року.

Психологиня Надія Бовкун як ніхто знає, у підлітковому віці буває всяке. З учнем поговорили, він вибачився. Але згодом із соцмереж булінг перемістився у внутрішню мережу ліцею. Від імені вчителя посипалася груба лайка на колег і завдання для учнів з матюками.

Учителі до школи викликали поліцію. Вчитель інформатики взявся з’ясовувати чи знову це робив той самий учень. Підтвердив, що частина повідомлень були  відправлені з IP-адреси саме цього школяра.

А от вчителі, каже, часом у комп’ютерній грамотності відстають від учнів.

“Вчителі оставляли свої акаунти відкритими і йшли додому. Деякі ж учні, вони ж діти, я не бачу тут нічого кримінального, вони заходили від імені вчителя і там щось писали, зокрема і такі образи”, – пояснює вчитель інформатики Олександр Тичинський.

Директор Вільшанського ліцею Ігор Гопкало також заступився за учня: “Ця дитина ні з ким не конфліктує. Він тихий, спокійний, флегматичний характер”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі