У ЗСУ зменшують кількість строковиків

31 березня 2021
Share Button
Фото з вікритих джерел
Збройні сили України зменшують кількість військовослужбовців строкової служби, повідомив 31 березня начальник управління організації комплектування рядовим і сержантським складом Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ полковник Валерій Дендебера.

Весняний призов в Україні починається 1 квітня. За даними Генштабу ЗСУ, в період з квітня по червень цього року буде призвано на строкову військову службу 14 246 осіб, зокрема, до Збройних сил України – 6 500 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб, Національної гвардії – 4 646 осіб, Державної прикордонної служби – 2 500 осіб.

«Для порівняння, минулого року на строкову військову службу до ЗСУ призвано у травні-липні 9 тисяч осіб та у жовтні-грудні – 7,5 тисяч осіб. Показники цьогорічного призову до Збройних сил зменшено до 6,5 тисяч осіб у зв’язку зі збільшенням чисельності військовослужбовців військової служби за контрактом і з метою недопущення перевищення граничних показників чисельності Збройних сил. Відтак, до лав ЗСУ призивають дедалі меншу кількість строковиків, в той же час деякі інші військові формування навпаки наростили їхню чисельність», – сказав Дендебера, передає Радіо Свобода.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі