УАФ назвала причини відмови від участі в ЧС з пляжного футболу в Москві

07 липня 2021 Світ, Спорт
Share Button
Фото: УАФ
УАФ і Асоціація пляжного футболу України офіційно заборонили збірній України з пляжного футболу грати на чемпіонаті світу-2021, який проходитиме з 21 по 29 серпня в Москві.

УАФ вважає позицію абсолютно обгрунтованою і закономірною, враховуючи рекомендації МЗС і Міністерства молоді та спорту України, а також нову хвилю коронавірусу в Росії.

«У наказі Міністерства молоді та спорту України від 11.04.2018 № 1554 «Про заборону участі національних збірних команд України в спортивних заходах на території Російської Федерації» містяться рекомендації про те, що всім спортивним федераціям варто утриматися від поїздок до Росії на змагання з метою уникнення безпідставних затримань членів збірних.

Міністерство закордонних справ рекомендує реально оцінювати свою безпеку під час планування поїздок до Росії для всіх громадян України.

Саме питання безпеки стало ключовим у прийнятті рішення щодо участі в змаганнях на території Росії, як для футболістів збірної, так і для вболівальників. Особливо в контексті спалаху нової хвилі коронавірусу з найбільш небезпечним на сьогодні штамом – «Дельта».

5 липня Міністерстві охорони здоров’я України повідомило про нові обмежувальні заходи в зв’язку зі спалахом цього штаму в Росії, які почали діяти і для тих, хто приїжджає з Росії в Україну.

Відповідно, якщо учасникам змагань або вболівальника з України загрожує реальна небезпека їх життю або здоров’ю, то рішення про відмову від участі в змаганнях на території Росії є абсолютно логічним», – пише УАФ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі