Учасника «ЛНР» заочно засудили до 15 років позбавлення волі

26 травня 2022, 03:37 Кримінал
Share Button
Фото: ілюстративне
Громадянина України визнали винним в участі у діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка» та сприянні її діяльності.

Про це інформує Черкаська обласна прокуратура.

За матеріалами справи, фігурант злочину, перебуваючи на тимчасово окупованій території Луганщини, з березня 2020 року проходив так звану «військову службу» на посаді «командира взводу 1 мотострілкового взводу 7 мотострілковох роти 3 мотострілкового батальйону 4 окремої мотострілецької бригади 2 армійського корпусу народної міліції ЛНР». Тобто брав участь та сприяв діяльності вказаної терористичної організації.

Бойовик зі зброєю в руках безпосередньо чинив силовому опорі військовослужбовцям Збройних Сил України, задіяним у проведенні Операції Об’єднаних сил.

За наслідками спеціального судового провадження (заочного) суд, взявши до уваги доводи прокурора, визнав бойовика винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3, та призначив йому максимальне покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі