Учасники війни на Донбасі просять львівську владу демонтувати Монумент Слави

27 листопада 2020 Відео, Львів, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Учасники війни на Донбасі звернулись до міського голови Львова та депутатів, аби привернути увагу до демонтажу Монументу Слави - символу радянської влади.

Замість “совкового” монументу біля Національної Академії сухопутних військ ім.Гетьмана Петра Сагайдачного має постати меморіал українських воїнів всіх періодів історії України, заявляють хлопці.

Текст звернення:
“21 листопада ми святкували день Гідності та Свободи. А 28 листопада ми вшановуємо пам’ять замордованих московсько-більшовицькою владою, яка влаштувала Голодомор у 1932-33 рр. для винищення українців. Хтось запалить лампадку, хтось зробить фотку чи рамку з колосками, а хтось просто тихо помолиться. І це правильно, бо ми маємо пам’ятати про жертовність українського народу.
Але чи готові ми – львів’яни мати чисте сумління перед загиблими у часі Голодомору українцями, допоки в українському П’ємонті стоїть монумент армії радянського окупаційного режиму, який влаштував цей геноцид. Бо це не пам’ятник загиблим солдатам другої світової війни. Це монумент слави збройних сил СССР, який возвеличує «красную армію» з початку 20-х років 20 ст. і до розпаду союзу.
Відтак, звертаємось до міського голови м.Львова Андрія Садового, депутатів фракцій Європейської солідарності, Самопомочі, Свободи, Варти та Голосу. Майте гідність, проявіть сміливість та покажіть свій український гонор. Консолідуйте зусилля та прийміть нарешті відповідні рішення щодо повного демонтажу цього монументу та усіх його елементів, а також інших радянських символів на території міста Львова.
Тут, біля Національної Академії сухопутних військ ім.Гетьмана Петра Сагайдачного має постати меморіал українських воїнів всіх періодів історії України.
Майте гідність!”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі