Учням 8 та 9 класів будуть викладати «Підприємництво і фінансову грамотність»

24 лютого 2021 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
У школах збільшать заняття з фізкультури до трьох разів на тиждень.

Міністерство освіти і науки запровадить декілька нововведень для середньої школи. Так, для українських школярів підготували новий предмет, щоб покращити їх фінансову грамотність. «Підприємництво і фінансова грамотність» почнуть викладати в 8 та 9 класах, передає сайт ВСВІТІ.

В Україні затвердили типову освітню програму для 5-9 класів установ загальної середньої освіти. Окрім згаданого уроку фінансової грамотності у школах можуть з’явитися й інші. Наприклад, міністерство планує розглянути можливість вводу інтегрованих курсів «Робототехніка», «STEM», «Історія: Україна і світ» та «Інтегрований мовно-літературний курс», в якому об’єднають українську мову, українську та зарубіжну літератури.

Як пояснив міністр освіти Сергій Шкарлет, такі нововведення зможуть підштовхнути дітей до того, щоб «розвивати здатність до активної участі в житті суспільства, керування власним життям і кар’єрою, а також вміння розв’язувати проблеми».

Раніше він повідомляв, що в середній школі хочуть зробити акцент на вивченні української та іноземної мов, математики, природничих предметів та інформатики.

Окрім цього школярам 5-9 класів збільшать фізичне навантаження. Тепер вони будуть ходити на уроки фізкультури тричі на тиждень. Така норма встановлена ​​Законом «Про фізичну культуру і спорт».

А от предмети морального спрямування для учнів 5-6 класів залишаються на розсуд кожної школи. Міносвіти їм пропонує обрати один із курсів «Етика», «Культура добросусідства» або іншого уроку морального спрямування. Або взагалі відмовитися від того, щоб виокремлювати цей курс в окремий урок, і викладати відповідні аспекти у рамках інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека і добробут».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі