УГКЦ покарала священника, який попри застереження, братиме участь у виборах

22 жовтня 2020 Життя, Політика
Share Button
Микола Мединський
Коломийська єпархія Української греко-католицької церкви покарала капелана Миколу Мединського, який не відмовився кандидувати в депутати Івано-Франківської обласної ради. Про це йдеться у позасудовому декреті суспенди.

Як повідомляло раніше Суспільне Карпати, Мединський порушив інструкцію про поведінку священнослужителів під час виборчих кампаній та інструкцію поведінки священника в соціальній мережі.

Священник, попри канонічне попередження, яке вручили йому 13-го жовтня та обіцянки 15-го жовтня зняти свою кандидатуру в депутати обласної ради, досі бере участь у передвиборчій кампанії.

Тому на капелана Мединського накладено кару суспенди терміном на три місяці.

“Повідомляємо, що від моменту вручення та повідомлення даного Декрету ви маєте перешкоду у звершенні будь-яких священнодійств, як особисто, так і в співслужінні з іншими священнослужителями, крім того забороняються використання церковних відзнак та виїзди з капеланським служінням на Схід України аж поки не буде повідомлено щось інше”, – йдеться в декреті.

Окрім цих обмежень, капелана Мединського скерували “для посиленої молитви” в єпархіальний реколекційний центр Андрія Первозванного у місто Яремче (Дора).

Суспенда – покарання священників, ченців в УГКЦ за порушення ними обітниць, які вони давали в момент свого висвячення, зокрема присяги виконувати бажання та рішення свого єпископа та ієрархії Церкви. Суспендований священник не має права відправляти літургію, приймати сповідь, вінчати й миропомазувати.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі