УГП відкликає своїх депутатів зі Львівської облради

22 січня 2022, 15:14 Львів, Політика
Share Button
Голосування відбувалось сьогодні, 22 січня, на конференції обласної партійної організації "Української Галицької Партії" у Львові.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив політолог Тарас Радь.

Зазначається, що мандат на участь у конференції отримав 41 делегат, присутні були 30. Жоден з п’яти депутатів, яких відкликали, не прийшов. На конференції також були два представники Львівської обласної ТВК. Для ухвалення рішення про відкликання мало проголосувати не менше 2/3 присутніх на конференції. Тим часом за рішення про відкликання кожного з депутатів голосували окремо:

“Чолій Тарас – за 27, проти 1, утримались 2;

Фольварочний Юрій – за 27, проти 2, утримались 1;

Кульчицька-Волчко Марія – за 27, проти 2, утримались 1;

Андрейко Віталій – за 26, проти 2, утримались 2;

Щурко Іван – за 26, проти 4, утримались 0″.

Втім, як зазначає Тарас Радь, відкликані депутати, найімовірніше, оскаржуватимуть рішення цієї конференції.

Зауважимо, рік тому депутати “Української Галицької партії” в обласній раді підписали меморандум про співпрацю із політичними партіями “Європейська солідарність”, “Батьківщина”, “Голос” та “Народний рух України”. Ще раніше УГП вирішила не вступати в жодні коаліції. Партію в обласній раді представляють 6-ро депутатів. 5 – через це хочуть відкликати. Це Тарас Чолій, Іван Щурко, Марія Кульчицька-Волчко, Юрій Фольварочний та Віталій Андрейко.

Водночас процес відкликання депутатів розпочали лише зараз, через те, що це можна зробити через рік, як вони набули повноважень

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі