Україна має мало шансів призупинити повноваження Росії в ПАРЄ – Ясько

26 січня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Багатьом учасникам ПАРЄ хочеться діалогу з Росією, зазначила Єлизавета Ясько - народна депутатка від "Слуги народу", членкиня української делегації в ПАРЄ.

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу “Україна 24″.

“Я тільки що вийшла з моніторингового комітету, де якраз це питання розглядається, готується рішення по цьому питанню. Ситуація насправді невесела, тому що ті правки, які подавала українська делегація, були відхилені, весь комітет обурювався тим, що нема прогресу. Я дуже чітко повторювала, що ті аргументи, які тут звучать, що хочеться діалогу з Росією, вони тут не працюють, тому що Росія на діалог не йде”, – сказала вона.

Нардепка зазначила, що вагомий аргумент проти Росії – невиконання нею рішень резолюцій.

“Вона не виконує не тільки резолюції ПАРЄ, а й інших – і Європейського суду з прав людини, Росія не планує виконувати. Як ми знаємо, в новій конституції Росії зазначається, що ці рішення не є обов’язковими до виконання. І третій аргумент, який Європа тут використовує – це фінансові внески, що Росія повинна повернутися і сплатити хоча б внесок. Навіть це Росія не виконує. Незважаючи на це, на жаль, зараз в цьому репорті, який зараз обговорювався, більшість проголосували за те, щоб проводити діалог з Росією, щоб Росія продовжувала тут працювати. На жаль, новини погані”, – розповіла “слуга народу”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі