Україна модернізуватиме військове озброєння армії Бразилії

02 грудня 2020
Share Button
Фото з відкритих джерел
З 29 листопада по 5 грудня 2020 року в Україні перебуває офіційна делегація Бразилії, яку очолює заступник міністра оборони Маркус Дего Росас Понтіс. Головна мета візиту – проведення Першого діалогу оборонної промисловості між нашими країнами, визначення можливих спільних проєктів.

Про це повідомляє Defense Express.

1 грудня стартував захід, організований ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт», в ході якого було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерством оборони Федеративної Республіки Бразилія щодо науково-технічного співробітництва та комерціалізації оборонної продукції. Представники обох країн обговорювали перспективи військово-технічної співпраці – з урахуванням інтересів власних армій, а також з прицілом на замовлення з інших держав.

У ході панельних дискусій обговорювалися можливі проєкти за напрямками:

 • спільне виробництво та модернізація бойових танків;
 • ракетні системи та засоби протиповітряної оборони;
 • військові літаки та системи БПЛА;
 • вибухові речовини, боєприпаси, легка зброя та зброя нелетальної дії;
 • системи спостереження, аерокосмічний контроль, радари та супутники.

Ракетний напрям:

 • постачання серійних протитанкових ракетних комплексів типу «Скіф» та «Корсар», пострілів з протитанковою керованою ракетою FALARICK 90 для потреб збройних сил Бразилії;
 • продовження ресурсу, ремонт та модернізація ПЗРК типів «Стріла/Ігла», які знаходяться на озброєнні в Бразилії, постачання сучасних українських ПЗРК для потреб армії Бразилії.

Авіаційно-безпілотний напрям:

 • партнерство з бразильською компанією EMBRAER для спільного будівництва важкого транспортного літака на основі проєкту Ан-188, розробка та постачання пожежних літаків на базі літака Ан-178, спільна розробка легкого військово-транспортного літака для ВПС Бразилії;
 • організація східно-європейського центру технічного обслуговування пасажирських літаків виробництва компанії EMBRAER;
 • започаткування спільної розробки газотурбінних двигунів авіаційного і промислового застосування для потреб Бразилії;
 • розробка та постачання ударних БпЛА, постачання комплексів протидії БпЛА для потреб силових відомств Бразилії.

Танковий напрям

Розробка та постачання (спільне виробництво) основних бойових танків (потенційний альянс AVIBRAS (Бразилія) та ДП «Завод ім. Малишева» (Україна); модернізація танків М60 для потреб Збройних сил Бразилії.

Морський напрям

Розробка нових і модернізація існуючих бойових кораблів для потреб військово-морських сил Бразилії, постачання плавучих доків, розробка та постачання пропульсивних установок для ВМС Бразилії.

Сьогодні Бразилія реалізує масштабні проєкти переоснащення своїх збройних сил з опорою як на власні підприємства, так і у співпраці з потужними закордонними партнерами.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі