Україна може заборонити в’їзд ще одному російському коміку

02 квітня 2021
Share Button
Іван Абрамов
Прикордонники отримали інформацію від представництва президента в Криму та Севастополі щодо незаконного відвідування Криму російським коміком Іваном Абрамовим, який зібрався на гастролі в Україну, мають свої напрацювання, тому готові “зустріти” цього громадянина належним чином.

Про це заявив прес-секретар ДПСУ Андрій Демченко в коментарі виданню “Українська правда”.

“Всі порушники, які незаконно відвідують окуповані території, будуть залучатися до відповідальності. Роботу по їх установці Державна прикордонна служба спільно з іншими органами веде постійно. Ми вдячні всім, хто допомагає викривати таких осіб. Інформацію від представництва президента по даному громадянинові ми отримали, наведені факти ми врахуємо під час заходів прикордонного контролю, коли ця особа спробує перетнути державний кордон України на в’їзд”, – сказав речник відомства.

Демченко підтвердив, що у ДПСУ вже є певна інформація щодо можливого порушення порядку в’їзду Іваном Абрамовим, однак пояснив, що розкривати дані, які є у прикордонників, не може, оскільки часто порушники, розуміючи, що понесуть відповідальність за незаконне відвідування окупованих територій, намагаються видалити всі наявні докази, які є у відкритому доступі.

Представництво президента в Криму і Севастополі звернулося до Державної прикордонної служби та СБУ щодо російського комедійного артиста Івана Абрамова, який відвідував анексування Крим в обхід українського законодавства і зібрався на гастролі в Україну.

Протягом травня Абрамов планує гастролі в Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі