Тарас Батенко

Тарас Батенко

Нардеп, політолог, науковець, громадський діяч

Україна – не Росія, і точно не Білорусь

Тарас Батенко | 16 липня 2021 Думка
Share Button
Народний депутат України, співголова депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тарас Батенко висловив сподівання, що новий міністр внутрішніх справ зробить все можливе, аби поліція залишалась політично відстороненою та налагодився діалог з громадянським суспільством.

Україна – не Росія,  і точно не Білорусь! І найбільший внесок у те, що сьогодні ми не Білорусь чи Росія, зробило громадянське суспільство. Про це повинна пам’ятати влада і особливо – новий очільник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський.

Поліція не може використовуватись у боротьбі з політичними опонентами та опозицією. Поліція повинна бути на сторожі закону. Я переконаний, що Україна, як свободолюбива нація, де права людини понад усе, будуть закарбовані в діяльності Дениса Монастирського на посаді голови МВС.

Депутатська група «Партія «За майбутнє» підтримала призначення Дениса Анатолійовича Монастирського на посаду керівника Міністерства внутрішніх справ. Ми висловлюємо сподівання, що поліція залишатиметься політично відстороненою, що налагодиться діалог зі суспільством та пануватиме взаємоповага, а очільника міністерства й надалі боятимуться вороги держави, як і всередині, так і ззовні!

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі