Україна перемогла Фінляндію з рахунком 2:1 та здобула першу перемогу у відборі до ЧС-2022

09 жовтня 2021, 20:56 Спорт
Share Button
Сьогодні, 9 жовтня, у Гельсінкі відбувся матч Фінляндія-Україна, де наша збірна відзначилась 2 забитими голами та отримала перемогу.

Перший гол нашій збірній подарував Андрій Ярмоленко на 3-й хвилині першого тайму. Далі на 29-й хвилині фінський гравець Теему Пуккі зрівняв рахунок.

Другим забитим м’ячем відзначився Роман Яремчук, який вивів “синьо-жовтих” вперед на 34-й хвилині.

Нагадаємо, що в рамках чемпіонату світу-2022 Україна вже зіграла зі збірними Казахстану та Франції, де матчі закінчились нічиєю.

Додамо, 12 жовтня на “Арені Львів” збірна України зустрінеться зі збірною Боснії і Герцеговини. Відвідати цей матч вболівальники зможуть лише з паспортом вакцинації або тестом на COVID.