«Україна переможе! Тепер впевнені не тільки ми»: Резніков підбив підсумки зустрічі на базі Рамштайн

28 квітня 2022, 07:00 Політика
Share Button
Олексій Резніков
26 квітня у Німеччині відбулася зустріч представників оборонних відомств понад 40 країн.

Міністр оборони України Олексій Резніков підбив підсумки цієї історичної зустрічі.

“Ми розглянули три блоки питань, які стосуються короткострокових оперативних рішень щодо допомоги Україні у відсічі російській агресії, а також довгострокового бачення – як посилити нашу оборону з огляду на стратегічні виклики.

Створено Консультативну групу з питань оборони України, яка діятиме на постійній основі, і у рамках якої раз на місяць ми «звірятимемо годинник» з партнерами.

Відбулись тектонічні зрушення на рівні філософії. Перехід на західні калібри і техніку – це стратегічне рішення, яке нарешті прийняте. Зокрема, ми вже отримуємо артилерію калібру 155-мм.

Загалом «перехід», «transition» – це ключове слово зустрічі у Рамштайні. Перехід, який розпочався понад 30 років тому і зараз наближається до фінальної фази.

Ми багато говорили про виробництво озброєнь та військової техніки, місце України у цих процесах.

Загальний висновок за підсумками зібрання на базі Рамштайн – йдеться про справді історичні зміни, які у найближчі тижні-місяці будуть матеріалізовані.

Допомога Україні буде зростати, але найближчими днями буде потрібна уся наша стійкість і надзвичайна єдність. Ми маємо витримати. І ми витримаємо! Україна переможе! Тепер у цьому впевнені не тільки ми”, – зрезюмував він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі