Україна повернула 44 депортованих окупантами дитини

05 липня 2022, 20:00
Share Button
Фото: умовне
В уряді планують змінити механізм усиновлення під час воєнного стану.

На підконтрольні Україні території з Росії та тимчасово окупованих областей вдалось повернути 44 незаконно вивезені дитини, повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

“Минулого місяця за сприяння Міністерства з питань реінтеграції було повернуто 44 дитини, яких окупанти незаконно вивезли на ТОТ та до рф”, — заявили 5 липня представники МінРе на засіданні Ради з питань, пов’язаних із життям та безпекою дітей у воєнний та післявоєнний час, яка працює при Офісі президента України.

Більшість із повернутих – діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування.

“Наразі Мінреінтеграції розробило спеціальний алгоритм – як слід поводитись, якщо вам стало відомо про незаконне переміщення дитини-сироти на ТОТ або до рф”, — зазначили в міністерстві.

Також уряд розробляє зміни до механізму усиновлення дітей під час воєнного стану. Це допоможе маленьким українцям, які втратили батьків, знайти нову родину та відчувати захист і турботу.

На початку червня президент України Володимир Зеленський розповідав, що росія незаконно вивезла понад 200 тисяч українських діте

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі