Україна прийматиме чоловічий Євроволей-2023

31 жовтня 2020
Share Button
Фото ілюстративне
Днями, з нагоди святкування 95-річчя українського волейболу, країну відвідав президент ЄКВ Александар Борічіч. Це став його перший закордонний вояж з того часу, як переважною більшістю голосів він був переобраний на своїй посаді на новий термін.

Виступаючи під час церемонії святкування, Александар Борічіч, зокрема, висловив сподівання вже найближчим часом обов’язково побачити Україну серед господарів проведення наймасштабніших континентальних турнірів. Це пролунало наче пряме запрошення, і керівництво ФВУ відреагувало миттєво, повідомляє Федерація волейболу України.

Керівник  національної федерації Михайло Мельник провів термінову нараду з її віце-президентами – Олександром Герегою, Володимиром Дубинським, Ігорем Цепендою та Андрієм Лопушанським, а також поцікавився думками інших членів Виконкому ФВУ. І всі вони дійшли спільної згоди щодо відправлення до ЄКВ офіційних заявок на проведення в Україні фінальних раундів жіночої «Золотої Євроліги-2021» та чоловічого Євроволей-2023.

Сказано – зроблено, і буквально наступного дня ці самі заявки набули чинності. А ще за кілька днів у телефонній розмові з Михайлом Мельником президент ЄКВ повідомив, що заявку України сприйняли дуже схвально. По-перше, Європейська конфедерація волейболу максимально зацікавлена у розширенні географії нових країн, які готові брати на себе організацію найпрестижніших континентальних змагань. Адже це дає в них солідний поштовх для розвитку і популяризації волейболу. А по-друге, на церемонії святкування 95-річчя українського волейболу Александар Борічіч вручив Михайлу Мельнику спеціальну відзнаку ЄКВ як керівнику однієї з найбільш прогресивних європейських національних федерацій останніх років. Відповідно, образно кажучи, потужні старання монолітної команди ФВУ щодо переведення потягу вітчизняного волейболу на прогресивні континентальні рейки просто отримали зустрічне схвалення та належну підтримку. В тому числі – на рівні організації найпрестижніших змагань під егідою ЄКВ.

Таким чином, Україна отримала право увійти до складу чотирьох країн, кому буде довірено проведення одного з групових етапів фінального раунду чоловічого чемпіонату Європи 2023 року! Що й казати, подія для вітчизняного волейболу – історична та видатна. Відповідно, керівництво ФВУ плекає надію, що цей грандіозний континентальний форум відбудеться на новій – яскравій та сучасній арені, побудованій спільними зусиллями держави та спонсорів, і яка стане справжньою спортивною інфраструктурною «перлиною» всієї нашої країни. Тим більше, наскільки відомо, волейбол є одним із захоплень багатьох державних мужів…

Залишилося лише ретельно зважити на всі нагальні вимоги ЄКВ і підготувати розважливу презентаційну програму.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі