Україна та Бразилія домовились про співпрацю в оборонно-промисловій галузі

01 грудня 2020
Share Button
Фото - Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості
Сьогодні під час Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко та заступник Міністра оборони Бразилії Маркус Дего Росас Понтіс підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський зазначив, що розглядає співробітництво між Україною та Бразилією як взаємодоповнююче, адже обидві країни мають що запропонувати одна одній.

“Це буде дорога з двостороннім рухом. Наші країни започатковують новий напрямок співробітництва, який має великі перспективи. У нас уже є досвід співпраці, зокрема під час реалізації міжнародного проекту “Циклон -4″. Ми пізнали один одного і зрозуміли, тепер наша співпраця вийде на новий рівень”, – зауважив Олег Уруський.

Віце-прем’єр-міністр також висловив сподівання, що співпраця з бразильськими партнерами в оборонно-промисловій галузі сприятиме завантаженню вітчизняного ОПК, що зазнав втрат через світову пандемію.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі