Україна відкриє нове консульство в Румунії

08 вересня 2020 Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
В рамках робочого візиту до Румунії міністр закордонних справ України Дмито Кулеба повідомив про рішення відкрити нове Консульство України. Такий крок є необхідним з огляду на важливість українсько-румунських відносин та потребу підтримки української громади Румунії.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МЗС.

“Я ухвалив рішення відкрити консульство у місті Сігету Мармацієй. Я знаю, що це важливе, ключове місце для українців Румунії. Нове консульство створить доступ до якісних сервісів, а також стане інструментом кращої взаємодії з вами для збереження нашої культури та зміцнення відносин України з Румунією”, – заявив Кулеба.

Він також запросив представників української громади в Румунії долучитися до розробки нової політики МЗС щодо закордонного українства.

“Україна потребує нової ефективної політики щодо українців за кордоном. Діаспори змінюються, розширюються територіально, додаються нові громади. Ми в МЗС розпочали роботу над новою політикою, яку ми зможемо подати на розгляд керівництву держави. Хочу, щоб у її розробці брала участь не лише держава, а і самі закордонні українці. Я запрошую представника вашої громади взяти участь над її розробкою разом з командою МЗС”, – додав міністр.

За його словами, до такого органу мають увійти люди, які розуміють проблеми закордонного українства та знають, як їх вирішити.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі