Україна відправить до Індії запасні частини для авіаційних ракет Р-27 на суму понад 8 млн доларів

24 січня 2021 Економіка
Share Button
Фото: Тетяна Сенченко
Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет класу "повітря-повітря" Р-27.

Про це в інтерв’ю повідомив Президент – Голова Правління Державної акціонерної холдингової компанії “Артем” (ДАХК “Артем”) Володимир Зімін, як інформує Defense Express.

“Ми маємо прямий великий контракт з Індією на постачання запасних частин до ракети Р-27, підписаний у листопаді 2020 року”, – зазначає Зімін. Сума угоди становить понад $8 млн.

Виконання контракту заплановане на перший квартал 2021 року: “У нас створена вся необхідна кооперація по імпортозаміщенню та наявні критичні комплектуючі. Таким чином, можна впевнено говорити, що даний контракт буде виконаний з належною якістю, а товар буде достроково поставлений кінцевому споживачу”.

Як стверджує президент ДАХК “Артем”, цей контракт, а також низка контрактів у рамках ДОЗ дозволять компанії за перший квартал 2021 року отримати дохід від реалізації продукції на 220 % більше, ніж у відповідному періоді у 2020 році.

Варто зазначити, що ДАХК “Артем” є серійним виробником авіаційних ракет середньої дальності Р-27. Ці ракети застосовуються на винищувачах типу МіГ-29, Су-27, Су-30, Су-35.

Фото: Defense Express

Протягом тривалого періоду підприємство експортувало тисячі ракет Р-27 різних модифікацій в понад 30 країн світу. Раніше частина вузлів та агрегатів для цієї ракети закуповувалася в РФ, співпраця з якою була зупинена після початку агресії Росії проти України.

Водночас, як стало відомо, ДАХК “Артем” успішно завершила програму імпортозаміщення ракети Р-27 і готова постачати цей виріб як Збройним Силам України, так і закордонним клієнтам.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі