Україна вперше прийме шкільний чемпіонат світу з футболу та зимову Гімназіаду

18 вересня 2021 Світ, Спорт
Share Button
Фото з відкритих джерел
Україна здобула право вперше провести Чемпіонат світу з футболу серед школярів, а також зимову Всесвітню Гімназіаду-2023. Таке рішення схвалено Міжнародною федерацією шкільного спорту в Белграді вчора, 17 вересня.

Про це у своєму Telegram-каналі розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

“Чемпіонат світу серед школярів з футболу та зимова Всесвітня Гімназіада-2023 відбудуться в Україні! Таке рішення схвалено Міжнародною федерацією шкільного спорту сьогодні в Белграді (Республіка Сербія). Уся країна зараз пишається нашими спортсменами – учасниками Всесвітніх учнівських спортивних ігор U15! В їхньому активі на сьогодні – 114 медалей, з яких 56 – золоті! Це надзвичайно високий результат! Українська спортивна молодь заслужено серед найкращих світу”, — написав міністр.

З свого боку прессекретар Президента України Сергій Никифоров уточнив на брифінгу РНБО, що Всесвітня Гімназіада-2023 – це олімпіада серед старшокласників.

“Її проводить Міжнародна федерація учнівського спорту, це 55 видів активностей – і літні, і зимові. У нас, відповідно, лише зимові будуть. Це також 129 країн-учасниць, одним словом – тисячі дітей з усього світу та їхні батьки приїдуть до України, зможуть побачити нашу країну. А для України це буде можливість довести, що ми здатні провести масштабніший захід, а саме – зимову вже справжню дорослу Олімпіаду”, — зазначив прессекретар Президента.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі