Українець став третім на фестивалі в Польщі й виграв зйомки кліпу

26 серпня 2020 Відео, Культура
Share Button
Фото з Фейсбуку Сергія Лазановського
З 22 по 24-те серпня в місті Жешув (Польща) тривав фестиваль молодих виконавців "Carpathia Festival 2020", на якому успішно виступив українець.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт suspilne.media, єдиним учасником з України був Сергій Лазановський з Івано-Франківська.

Молодий співак здобув третє місце за авторську пісню “У небі”, яку написав спільно зі своєю викладачкою Іриною Батюк. В якості нагороди він отримав ваучер на створення професійного кліпу.

Сергій Лазановський – актор, три роки працює у Франківському драмтеатрі. Вокалом хлопець займається тільки рік, і це був перший конкурс, у якому він взяв участь. Для цього він пройшов декілька етапів відбору. Спочатку онлайн-заявка. З 200 учасників обрали 15 фіналістів, які змагалися на гала-концерті. Серед яких були професійні вокалісти, фіналісти Голосу країни Польщі, Литви та Словаччини.

Головна мета Rzeszów Carpathia Festival – це просування талановитих молодих артистів та презентація різноманітної музичної культури Європи та світу. Головний приз у заході – це заохочення Переможця фестивалю отримує або дофінансування випуску альбому, або кошти на організацію концертного туру – 15 000 злотих, а також запрошення на концерт фестивалю на наступний рік та пам’ятну статуетку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі