Українка хоче потрапити у Бундестаг, але не змогла відповісти на жодне з питань на з’їзді партії

27 червня 2021 Відео, Життя
Share Button
Ірина Гайдукова
Уродженка України Ірина Гайдукова у передвиборчому списку Партії зелених від землі Саар у Бундестаг була під другим номером.

Однак на з’їзді партії вона не змогла відповісти на жодне з питань. Її виступ став віральним в інтернеті.

Про це повідомляє німецьке видання Bild, передає Громадське.

На з’їзді партії Гайдуковій поставили декілька запитань, але вона не змогла на них відповісти. Політикиня усміхалася та здебільшого мовчала.

Її запитали, як вона ставиться до велосипедної політики, на що Гайдукова відповіла: «Позитивно». На питання про те, як вона об’єднала б захист клімату та соціальну справедливість, політикиня сказала: «Чи маю я час подумати про це?» Також вона не відповіла на питання про торгівлю сертифікатами CO2.

Гайдукова звільнилася з окружної ради міста Саарбрюккен після того, як в інтернеті поширили відео її виступу. У раді зазначили, що політикиня пішла у відставку за власним бажанням.

Деякі користувачі глузують та обурюються виступом Гайдукової. Зокрема критикують рішення поставити політикиню на друге місце у передвиборчому списку.

За німецькими правилами, вища посада та всі непарні місця у передвиборчому списку призначені для жінок, щоб більше залучати їх до політики. Раніше Гайдукова була на третьому місці, однак посунулася на друге після того, як попри правило №1 у списку став Губерт Ульріх (після того, як з партії пішла політикиня Тіна Шепфер). Користувачі у соцмережах, зокрема, обурюються, що Гайдукова потрапила до списку через те, що вона жінка.

Гайдукова не коментувала свій виступ. В осередку партії на землі Саар також не коментували виступ і не повідомляли, чи залишається вона кандидатом у Бундестаг. Як пише видання Tichys Einblick, сайт Гайдукової недоступний від п’ятниці, 25 червня.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі