Українка стала призеркою міжнародного конкурсу японських коміксів манга

21 липня 2021 Життя, Культура, Світ
Share Button
Фото пресслужби
Українська художниця Наталія Ререкіна та автор сценарію Гілберт Бріссен стали призерами 14-го Міжнародного конкурсу японських коміксів манга. Їхня спільна робота "Збирач птахів" стала однією з 15 кращих серед кількох сотень робіт із 61 країни світу.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї привітав призерів з перемогою у своїй резиденції, інформує прееслужба Посла.

Манга “Збирач птахів” зайняла на конкурсі 3-тє місце.

Міжнародний конкурс манга проводиться щорічно з 2007 року. Цього року у ньому змагалися 383 роботи – це рекордна кількість в історії конкурсу. Роботи призерів буде показано на виставках в Японії та Австралії.

“Наступного року Японія та Україна святкуватимуть 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин. Сподіваюся, що наступного року українці отримають золоту нагороду у конкурсі й надалі робитимуть внесок у розвиток японсько-українських відносин через популяризацію культури манга в Україні”, – сказав Посол Японії в Україні Такаші Кураї.

Наталія Ререкіна вже не вперше виграє нагороду у цьому конкурсі. На 11-ому Міжнародному конкурсі мангі її робота “VIVA EVE! LONG LIVE LIFE!” здобула срібло. Цьогоріч комісія з відбору високо оцінила вдосконалення її техніки малювання.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі