Українка випадково створила витвір мистецтва, який оцінили у 21 млн крон

23 вересня 2020 Життя, Трафунки
Share Button
Фото з відкритих джерел
Кілька благодійників і колекціонерів мистецтва вже проявили інтерес до роботи.

Після вечірнього прибирання 60-річна українка Василина забула заховати візок із засобами для чищення, це стало сенсацією серед відвідувачів галереї на наступний день. Твір мистецтва вже оцінили в 21 млн чеських крон, пише Лента. ua.

Керівництво Національної галереї спочатку хотіло прибрати коляску з виставки, але величезний інтерес відвідувачів змусив їх переглянути всю ситуацію. З огляду на ситуацію, це зараз може бути цінним експонатом, який є у розпорядженні галерея.

«Ми вирішили поки зберегти роботу на виставці, вона точно відображає той час, в якому ми зараз живемо. Пані Василина володіє неймовірним талантом, тому ми вирішили збільшити її зарплату до 85 крон на годину », – сказала журналістам прес-секретар Національної галереї.

Кілька благодійників і колекціонерів мистецтва вже проявили інтерес до роботи. Серед них Карел Янечек, який хоче придбати кошик для чищення для одного зі своїх партнерів. Поточна пропозиція – 21000000 чеських крон.

Користувачі соцмереж пропонують керівництву галереї не збільшувати зарплату пані Василині, а продати її твір мистецтва і віддати їй виручені кошти.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі