Україномовні гіди з’явилися ще у двох музеях Туреччини

20 червня 2021 Світ
Share Button
Фото Укрінформ
Україномовні аудіогіди сьогодні розпочали роботу ще у двох музеях Туреччини - в Музеї Анталії та музеї Святого Миколая в Демре.

Про це повідомляє Укрінформ.

Аудіогіди сьогодні відкрив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, який бере участь в Анталійському дипломатичному форумі.

Фото Укрінформ

«З великим задоволенням випробував український аудіогід у Музеї Анталії. Ще один україномовний аудіогід починає роботу в музеї Святого Миколая в місті Демре. Станом на зараз в регіоні Анталії найбільше туристів з України. Завдяки таким аудіогідам, українські туристи не лише насолоджуватимуться морем, а й пізнаватимуть величну турецьку культуру», – сказав Кулеба.

Міністр підкреслив, що проєкт запровадження україномовних гідів у музеях по всьому світу, реалізується під патронатом першої леді Олени Зеленської, за практичної реалізації українськими дипломатами у різних країнах світу.

«Тут в Анталії перемішалися абсолютно різні пласти культур, які існували історично на території Туреччини. І всі вони стануть ще доступнішими для туристів з України», – підкреслив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі