Українська авіація завдала ударів по опорних пунктах ворога на Півдні

06 липня 2022, 07:57
Share Button
Фото: умовне
А під час повітряного бою над Херсонщиною один з трійки російських винищувачів намагався вразити керованими ракетами "повітря-повітря" пару наших штурмовиків. Успіху не мав.

На південних рубежах захисту українські захисники з повітря вдарили по опорних пунктах ворога в районі Благодатного. Про це повідомило Оперативне командування “Південь”.

Вказується, що поодинокі та парні ворожі гелікоптери Ка-52 атакували переправу через Інгулець на півночі Херсонщини та двічі район визволеної Іванівки. Втрат немає.

Тим часом наші авіатори гелікоптерами та штурмовиками нанесли два авіаційні удари по опорних пунктах ворога в районі Благодатного. Результати дорозвідуються.

Ракетно-артилерійські та інші підрозділи ЗСУ під час відпрацювання вогневих завдань завдали втрат ворогу в кількості 18 живої сили, 2 самохідних артилерійсько-мінометних установок “Нона-С”, 1 зенітної установки 23-го калібру, 1 гаубиці “Мста-Б”, 5 одиниць броньованої та автомобільної техніки, а також 2 складів боєприпасів.

У корабельному угрупованні ворожого флоту зменшено кількість ракетних носіїв – 3 надводних, 2 підводних та 1 ВДК. Загальне спорядження – 32 крилаті ракети.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі