Українська біатлоністка завоювала срібло на чемпіонаті Європи

27 січня 2021 Спорт
Share Button
Фото Біатлон
27 січня в Польщі стартував чемпіонат Європи з біатлону. Змагання відкрила Індивідуальна гонка серед жінок. Гонка завершилася успішно для України - срібну медаль за її підсумками завоювала Анастасія Меркушина.

Про це повідомляє Sport.ua.

26-річна українка Анастасія Меркушина закрила всі 20 мішеней і стала віце-чемпіонкою Європи. Вона програла лише 2,9 секунди досвідченій польці Моніці Гойніш, якій один промах не завадив завоювати золоту медаль.

Бронзовою призеркою гонки стала росіянка Лариса Кукліна, котра стабільно виступає на Кубку світу. Всього на індивідуальну гонку були заявлені 122 біатлоністки, з них фінішували 118. Дві не стартували, а ще одна, румунка Анастасія Толмачова, зійшла з дистанції після того, як не закрила жодної мішені на першій стрільбі.