Українська Галицька партія припинила повноваження голови і заступника фракції

03 грудня 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Головна контрольна комісія Української Галицької Партії прийняла рішення зупинити повноваження голови Львівської обласної організації УГП Тараса Чолія та відсторонити його з посади.

Про це повідомила голова політради УГП Ірина Моряк.

А також призупинити членство в партії голови і заступника фракції УГП у Львівській обласній раді Тараса Чолія та Івана Щурка до з’ясування усіх обставин по факту події з підписання Меморандуму в ЛОР 01.12.2020.

Підставою для такого рішення стало ігнорування з боку новообраних депутатів до обласної ради позиції Політради УГП від 19 листопада про неможливість входження у більшість з олігархічними партіями, які представлені в облраді одіозними депутатами.

Тому, Політрада вимагає у Ради Львівської обласної організації відкликати підпис під Меморандумом про співпрацю, який вважає “лиш своєрідним висловленням лояльності до нових “господарів” Львівщини.

Також, у Галицькій Партії обурені способом голосування за голову Львівської обласної ради і вважають його “приниженням честі та гідності обранців” та «порушенням принципів таємного голосування», передбаченого Регламентом Львівської облради.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі