Українська ведуча публічно підтримала Путіна

26 січня 2022, 15:55 Життя
Share Button
Сніжана Єгорова
Ведуча Сніжана Єгорова публічно заявила, що підтримує президента країни агресора Володимира Путіна.

“Я підтримую Володимира Путіна!!! Нехай ця таблетка від божевілля очистить Ваш мозок від темної сторони свідомості!!! Дивіться як акт екзорцизму. Якщо не хочете, щоб в пекло перетворився ваш будинок”, – написала Єгорова у Фейсбуку.

Під текстом вона дала посилання на відео програми “Росія 24”, в якому Путін нібито розкриває підступні плани США. Передача так і називається “США: історії всесвітніх обманів”.

У коментарях українці написали ведучій, що їм страшно за неї, також порадили їй їхати в Росію, якщо вона їй так подобається.

  • Сніжана, обережніше, будь ласка. Мені страшно за Вас.
  • Шуруй в Росію!
  • Рен ТВ переглянула.
  • Сніжана, ти настільки нікому не цікава, мабуть, що навіть на такий вкид нуль реакції.

У своїх останніх постах вона демонструє свою неадекватність і називає людей в Україні “чортами”. Нижче наводимо кілька цитат з останніх публікацій.

“Країну і народ грабували. Ґвалтувати. Знищували зсередини. Але місцеві чорти кричать, що у всьому Путін винен!!! Ну, ну”, – пише ведуча.

“Вони керують країною….Вони жонглюють долями…вони брешуть і глумляться над людьми похилого віку і дітьми….Вони – чорти”, – стверджує Єгорова

Єгорова нас своїй сторінці не соромиться публікувати фейки, яким вже кілька років, наприклад, про Сергія Притулу у Верховній Раді.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі