Українська журналістка постраждала під час висвітлення протестів у США

03 червня 2020 Трафунки
Share Button
Фото: Facebook
Журналістка «Голосу Америки» Христина Шевченко отримала перелом пальців і легку травму голови внаслідок нападу. Це відбулося під час висвітлення протестів у США.

Про це повідомляє The Бабель.

«Отже, знімала я різні протести в Україні, але «отримала по башці» в американському. У Санта-Моніці знімала відео як активісти/лутери увірвались у магазин. Десь 10 хвилин ніхто не чіпав, а потім момент — і в очах потемніло від удару кулаком в тім’я. Я вирубилась на кілька секунд і впала. Штатив з камерою також впали мені на стопу. Я почала кричати, що я преса, і мені вдалось стати на одну ногу. Далі почала підстрибуючи іти до машини, знайшлась одна жінка, яка мені допомогла. Поліції не було», — розповіла журналістка.

У швидкій Христина Шевченко дізналася, що в неї зламані два пальці на нозі і легка травма голови. «Окрім мене у лікарні були інші люди з протестів, травмовані цеглою чи уламками. Лікарі не встигали всіх обслуговувати. Вдарив мене афроамериканський хлопчина, свідки чули, як перед ударом він закричав: «Давай вкрадемо у неї камеру». Ну і те, що у мене білий колір шкіри, зіграло роль. Нападника встигла навіть відзняти, ось так от. Тепер я на милицях і в гіпсі», — додала вона.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі