Українські біатлоністи здобули першу медаль у сезоні

18 січня 2021 Спорт
Share Button
Фото з відкритих джерел
Збірна України здобула першу медаль із біатлону в цьому сезоні. Нагороду здобула естафетна четвірка чоловіків під час першого етапу кубку IBU, що проходив у німецькому Арбері.

На першому етапі гонки українську четвірку представляв Руслан Бригадир. Обмежившись одним додатковим патроном при стрільбі стоячи Руслан завершив свій етап на 8-мі місці із 36 секундним відставанням від лідера.

Андрій Доценко допустив одну хибу при стрільбі лежачи та зумів вивести команду на п’яту позицію із 38 секундним відставанням від збірної Росії.

На третьому етапі честь синьо-жовтих захищав Тарас Лесюк, а лідерство захопила збірна Німеччини. Лесюк був змушений використовувати по одному додатковому патрону на кожній стрільбі, і в підсумку завершив свій етап шостим із 56 секундним відставанням.

Відзначимо, що Богдан Цимбал, який біг четвертий етап, прийняв естафету шостим із відставанням в 49 с з від третього місця. Але спочатку норвежець, а потім і італієць пішли на два штрафних кола, а ще двох суперників українець обігнав на трасі.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі