Українські моряки незаконно працювали в окупованому Криму

21 січня 2021 Життя, Кримінал
Share Button
Фото: СБУ
В Одесі Служба безпеки викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово окуповану територію АР Крим.

Як повідомили пресслужбі Одеської обласної прокуратури, до схеми причетні працівники однієї з міжнародних груп морських компаній.

Зазначається, що вони наймали на свої судна українських моряків, після чого буксири компанії незаконно вирушали до тимчасово окупованого Криму і після виконання робіт поверталися в українські порти. Так моряки порушували порядок в’їзду на тимчасово окупований півострів.

Правоохоронці провели низку обшуків за фактичними та юридичними адресами, що використовуються посадовими особами групи компаній, а також на її буксирах, що знаходяться в територіальних водах України.

Під час слідчих дій вилучено прилади навігації (АІS, GPRS, електронні ключі), суднові журнали, суднові ролі та іншу документацію, реєстрові документи, комп’ютерну техніку, магнітні носії інформації, договори (в тому числі з резидентами РФ). Також вилучено 20 печаток приватних комерційних структур, довідки про проходження моряками медичних оглядів, документи по фрахту буксирів, а також документи, що підтверджують факти незаконного працевлаштування моряків на суднах у закритих портах України АР Крим та Росії.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі