Українські підприємці отримають компенсацію за карантин

04 грудня 2020 Економіка
Share Button
Фото ілюстративне
Фізичні особи-підприємці в Україні отримають по 8 тисяч гривень виплат. Верховна рада схвалила за основу і в цілому законопроект №4429.

Відповідне рішення ухвалили нардепи під час засідання 4 грудня.

Згідно ззаконопроєкт №4429 про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, держава виплатить 8 тисяч гривень одноразової допомоги підприємцям. Очікується, що допомогу отримає понад мільйон українців.

Для того, щоб оформити заявку на отримання виплати потрібно: зайти або встановити застосунок “Дія”, пройти ідентифікацію, заповнити номер банківського рахунку.

“Це пакет із трьох законопроєкт. Цими законами пропонується надати допомогу застрахованим особам в розмірі 8 тисяч гривень. Допомога може надаватися найманим працівникам, які втратили частину заробітної плани через посилення карантину; ФОП, які втратили частину доходу через заборону на повноцінну роботу”, – сказав прем’єр Денис Шмигаль.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі