Українські полярники зняли «Антарктичні уроки»

17 січня 2021 Життя
Share Button
Фото ілюстративне
Українські науковці на станції «Академік Вернадський» зняли онлайн-лекції про крижаний континент і роботу полярників.

Про це повідомили на сторінці Національного антарктичного наукового центру у Фейсбуці.

«В Україні триває локдаун, і цього тижня в багатьох школах почалося дистанційне навчання. Тому ми вирішили нагадати про наші «Антарктичні уроки» – короткі онлайн-лекції про крижаний континент та роботу полярників на станції «Академік Вернадський». Ці ролики будуть цікаві та корисні не тільки для школярів, а й для батьків, учителів, студентів та всіх, хто хоче дізнатися більше про Антарктиду», – ідеться в повідомленні.

Українські полярники зазначили, що вчителі можуть використовувати записи на уроках географії, біології, історії та класних годинах. Також відео стануть у пригоді для профорієнтації – щоб показати дітям, якою цікавою може бути робота науковця.

«Антарктичні уроки» складаються з 6 частин: чому Антарктида – крижана й холодна та чим відрізняється від Арктики; які тварини та рослини живуть в Антарктиді; хто відкрив Антарктиду і яка роль українців у цьому; як Україна отримала станцію «Академік Вернадський»; як українські полярники працюють в Антарктиді; скільки країн і навіщо досліджують Антарктиду.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі