Українські євреї закликали Німеччину постачати Україні зброю

28 січня 2022, 02:01 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Асоціація українських євреїв опублікувала звернення до федерального канцлера Німеччини щодо постачання летальної зброї в Україну.

Відповідне звернення з’явилося на сайті асоціації.

Йдеться про те, що ситуація біля кордонів України загострюється. Також у зверненні зазначили, що існує загроза широкомасштабної війни з РФ. Водночас наголошується на важливості та цінності допомоги з боку Німеччини, що націлені на збереження миру в регіоні.

“Тепер йдеться вже про саме існування України, як незалежної та суверенної держави і, внаслідок цього, про стабільність всього континенту”, — зазначається у зверненні.

Постачання оборонної летальної зброї, як пишуть автори, може відіграти критично важливу превентивну роль у припиненні агресивних планів з боку РФ. Також сигналом стане підтримка Німеччиною прагнень України до членства в НАТО та ЄС.

“Через як історичні причини, так і своє економічне та військово-політичне становище, Німеччина несе особливу відповідальність за безпеку в регіоні, його мирний і стабільний розвиток. Ми впевнені, що федеральний уряд здатний зробити єдино правильні висновки із важких уроків історії та надати необхідну підтримку Україні в цей непростий для всіх нас час”, — резюмували у зверненні.

Також на сайті можна поставити підпис за звернення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі