Український боксер підчепив серйозну хворобу, боксуючи з росіянином

31 березня 2020 Спорт
Share Button
Фото: УНІАН
Карен Чухаджян заразився гепатитом від Сергія Воробйова.

Український боксер Карен Чухаджян, який виступає у напівсередній вазі, зізнався, що опинився в лікарні через те, що заразився гепатитом А від росіянина Сергія Воробйова, з яким боксував на початку лютого, повідомляє УНІАН.

Про це українець повідомив на своїй сторінці в Instagram. “Як проходить ваш карантин? Сподіваюся, що ви не забуваєте про тренування навіть вдома, – написав він. –  Хотів би і я показати свої домашні тренування, але зараз я на вимушеному відпочинку. Так сталося, що мій карантин розпочався ще на початку березня, коли мене поклали в лікарню. Справа в тому, що під час бою я заразився гепатитом А (хвороба Боткіна). Заразився ним від суперника. Скажу відразу, він сам не знав, що хворий. Тому я не тримаю зла, ні в чому нікого не звинувачую і вас прошу утриматися від негативних коментарів. Сергій написав мені та сказав, що йому шкода, що так вийшло.

Поєдинок пройшов в Калінінграді та завершився перемогою Чухаджяна роздільним рішенням суддів. Боксер з Києва заволодів поясом WBA International і здобув 16-ту перемогу поспіль.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі