Українці обіграли Словенію у відборі Євробаскету-2022

20 лютого 2021 Спорт
Share Button
Фото fbu.ua
Чоловіча національна збірна України перемогла Словенію в матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року – 70:65.

Напередодні гравці нашої команди акцентували увагу на тому, що проти балканського суперника необхідно з перших секунд на повну вмикати агресію. Зважаючи на це обнадійливим видалося стартове влучання Джерома Рендла з дальньої відстані. Однак у словенців був свій план на гру, відступатися від якого вони не збиралися. Суперник відповів ривком 9:0, повідомляє fbu.ua

Упродовж першої половини українці наздоганяли суперника. Раз по раз господарі знаходили прогалини в захисті гостей, однак високий брак в реалізації зводив нанівець спроби відігратися. На велику перерву словенці зберегли три очка переваги.

По перерві українцям вдалося покращити відсоток реалізації. Разом з перевагою на підбираннях це допомогло скоротити на два очка відставання перед заключною чвертю.

У заключній частині поєдинку частіше на грі команд стала позначатися втома.

Словенці також стали більше помилятися. Тим часом українці на чолі з Рендлом нарешті вийшли вперед. Попри спротив словенців, збірна України лідерства не впустила. Втім суперник все ж не дозволив зробити різницю, яка дозволяла б претендувати на перше місце в групі.