Українці продовжують масово літати на відпочинок у Туреччину, незважаючи на пожежі

02 серпня 2021
Share Button
лісова пожежа в Бодрумі
Туристи з України продовжують літати на відпочинок у Туреччину як і раніше, незважаючи на масштабні лісові пожежі на турецьких курортах Бодрум, Манавгат і Мармарис.

Про це заявили  кілька популярних туроператорів, які продають путівки з найбільших обласних центрів України, повідомляє “Діло”.

“Жодних змін у нашій роботі та кількості охочих поїхати на відпочинок немає. Повернень через пожежі у нас не було”, – стверджують у мережі турагенцій “JoinUp”.

У львівській компанії “ЄвроТур” кажуть, що деякі клієнти хвилюються за свій відпочинок. Але серйозної загрози для українців немає, запевняють вони.

“Ми зв’язуємось з операторами і наразі все приходить у норму. Майже все там погашено. Думаю, питання вирішиться у найближчі дні. При цьому турецька влада дбає про наших туристів. Зменшення попиту немає. Якщо хтось і скасовує поїздки, то це одиничні випадки”, – каже консультант “ЄвроТуру”.

Натомість неофіційно більшість турфірм переконують нас, як клієнтів, відкласти поїздку до Туреччини.

“У постраждалі від вогню зони путівок не пропонуємо. Туреччина вже майже догоріла, тому скоро проблем з відпочинком там не буде. Зараз можна розглядати хіба Кемер чи Анталію”, – каже один з найбільших туроператорів України.

Наразі туристичні агентства не отримували офіційних рекомендацій від влади про призупинення продажів в зв’язку з пожежною ситуацією.

Нагадаємо, сьогодні вранці ЗМІ оприлюднили фотознімки масштабних лісових пожеж у Туреччині зроблені американським супутником з висоти 770 км.

Кількість жертв лісових пожеж на південному узбережжі Туреччини зросла до восьми. За останні дні пожежі забрали життя п’яти людей у ​​Манавгаті та однієї людини в Мармарисі. За даними Міністерства лісового господарства, докладаються зусилля для гасіння шести пожеж, які все ще палають у Туреччині.

З середи тисячі людей були евакуйовані зі своїх будинків та готелів. Місцеві жителі були направлені на допомогу пожежникам, також допомогу надали Україна, Росія, Іран та Азербайджан.

До гасіння пожеж було залучено щонайменше 13 літаків, 45 гелікоптерів, безпілотників та 828 пожежних машин. Напередодні турецька влада евакуювала туристів з пляжів на південному заході країни, в тому числі у курортному Бодрумі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі