Українці створили петицію для відкриття в Україні офісів YouTube, Facebook і Google

16 січня 2022, 01:03 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Електронна петиція вже набрала понад 25 тисяч підписів.

12 листопада минулого року на сайті ОПУ з’явилася петиція-прохання до президента звернутися до компаній YouTube, Facebook, Google щодо відкриття офісів в Україні.

Наразі петиція набрала необхідну для її розгляду кількість голосів.

Про це свідчать дані на сайті глави держави.

“Активна громадськість звертається до Президента щодо питання створення загрози національній безпеці України через відсутність українських офісів соціальних мереж YouTube, Facebook, Instagram та впливу, який чинять російські адміністративні офіси зазначених компаній на контент соціальних мереж для українських користувачів”, – йдеться в документі.

Зазначається, що потрібно об’єднати зусилля держави та громадських активістів задля створення свого незалежного українського адміністративного офісу соціальних мереж YouTube та Facebook.

“Ми просимо Президента України звернутись до вищевказаних компаній щодо відкриття офісів на території України та широко інформувати громадськість щодо зазначеної проблеми. Це дасть змогу модерувати інформаційний простір не шкодячи Україні, зменшить вплив РФ, а також буде сприяти розвитку українських креативних індустрій”, – резюмував автор петиції.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі