Українці зможуть записатися в чергу на вакцинацію від COVID-19 через “Дію”

27 лютого 2021 Життя
Share Button
Фото Мінцифра
До листа очікування на вакцинацію від коронавірусу можна буде записатися через портал або застосунок «Дія» з наступного тижня, тобто з початку березня 2021 року.

Про це розповів віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в етері «Громадського радіо», повідомляє пресслужба відомства.

«Мінцифри вже проводить внутрішнє альфа-тестування послуги в «Дії». Українцям, які будуть в електронній черзі, запропонують записатися до пункту щеплення, обравши конкретну дату та час візиту відповідно до етапу, який визначено Дорожньою картою з вакцинації», — розповів Федоров.

Таку послугу Мінцифри запускає спільно з Міністерством охорони здоров’я. Таким чином уряд хоче мінімізувати контакт між людьми, щоб українці не стояли у чергах для запису на щеплення. Також це допоможе медикам бачити детальнішу картину системи записів.

На думку очільника Мінцифри, це ще й дозволить МОЗ розробити логістичний план та зрозуміти реальний попит на вакцину. Крім того, реєстрація через «Дію» матиме антикорупційний ефект для країни.

Також можна буде записатися через національний контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19. Окрім іншого, у «Дії» будуть доступні відповіді на поширені запитання українців стосовно вакцинації.

Раніше у МОЗ повідомляли, що буде три способи записатися на вакцинацію: на сайті, прийти на прийом до сімейного лікаря або отримати запрошення телефоном від Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі