Українців, які незаконно прибувають до Британії, можуть відправити до Руанди

24 червня 2022, 17:59 Політика
Share Button
Фото: Dan Kitwood/AP
Такий сценарій малоймовірний, але він розглядається.

Уряд Великобританії почав посилювати політику депортації людей, які незаконно перетинають Ла-Манш і прибувають в країну. Серед них є українці, і таких біженців можуть переправляти до Руанди. Це малоймовірно, але теоретично можливо.

Відповідну заяву зробив прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон під час зустрічі глав урядів країн Співдружності націй. Його слова цитує видання The Guardian.

“Єдині обставини, при яких людей будуть відправляти в Руанду, це якщо вони приїдуть до Великобританії нелегально і тим самим підірвуть безпечні і законні маршрути, які у нас є. Я думаю, що ми видаємо 130 000 віз українцям, і у них є, принаймні, два дуже хороших шляхи для приїзду в цю країну”, — повідомив Джонсон.

За словами прем’єр-міністра, якщо біженці прибувають нелегально, вони підставляють тих, хто прибув на законних підставах. Тому теоретично українців та інших громадян можуть відправляти Руанду, але такий сценарій малоймовірний.

Уряд в Кігалі вже підтвердив, що почав витрачати 120 мільйонів фунтів на реалізацію програми надання притулку. Зараз Руанда готова прийняти перших біженців.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі