Українця засудили в Білорусі до трьох років колонії за участь у протестах

04 жовтня 2021 Життя, Світ, Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
Суд Заводського району в Мінську призначив громадянину України покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки з відбуванням у виправній колонії в умовах загального режиму зі спеціальною конфіскацією за участь у протестах після президентських виборів у Білорусі минулого року.

Про це повідомляє Служба інформації прокуратури міста Мінська.

«Громадянин Ф. у серпні-вересні 2020 року під час несанкціонованих масових заходів у центральній частині Мінська разом з іншими особами порушував громадський спокій і блокував рух транспорту. Перешкоджав нормальній роботі підприємств та організацій», – заявили в прокуратурі.

У відомстві додали, що крім того, для публічного висловлення неправомірними способами своїх суспільно-політичних поглядів і протесту 32-річний обвинувачений створив та адміністрував Telegram-чат, в якому планувалося й обговорювалося нанесення протестної символіки і написів на різні елементи міського середовища.

У результаті таких дій завдано збитків на суму понад 2,5 тисячі білоруських рублів (26 500 гривень), відзначили в прокуратурі. Суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки з відбуванням у виправній колонії в умовах загального режиму зі спеціальною конфіскацією

Вирок суду не набув законної сили, може бути оскаржений і опротестований в апеляційному порядку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі