Укрзалізниця обслуговуватиме групові пасажирські перевезення

04 грудня 2020 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Компанія "Укрзалізниця" створила спеціальний центр обслуговування клієнтів, які замовляють групові перевезення та інші послуги.

Про це повідомила прес-служба компанії з посиланням на в.о. члена правління, директора філії “Пасажирська компанія” Олександра Перцовського.

“Укрзалізниця” стає більш зручною для клієнтів, які замовляють групові перевезення та інші послуги. Якщо раніше їм зі стосом паперу доводилося йти в залізничні каси й оформляти там квитки, то тепер маємо спеціальне приміщення, де можна це зробити зручно і швидко”, – цитує прес-служба його слова.

Планується, що центр обслуговування пасажирів насамперед обслуговуватиме клієнтів, які роблять групові замовлення на пасажирські перевезення, замовляють вагон-салон, додатковий вагон або поїзд.

“Це можуть бути й туристичні компанії, і приватні особи, які організовують групові перевезення”, – сказано в повідомленні.

Прес-служба також повідомила, що, крім класичних пасажирських перевезень, в центрі можна замовити вагон-автомобілевоз, багажний вагон, автомобільний трансфер, екскурсійне обслуговування, харчування в поїздах (салонах-вагонах, туристичних поїздах), організацію сформованих туристичних пакетів та інше.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі