Уповноважений з прав людини на Донбасі побив охоронця ресторану. Відео

07 грудня 2020 Відео, Кримінал
Share Button
Скріншот із відео
Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський напав на охоронця ресторану.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук юрист та голова Центру правових та кримінологічних досліджень Ганна Маляр.

“Ты мусоров собрался вызвать. Ты что, мусорской?” – це слова, тобто кримінальний жаргон, представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Луганській і Донецькій областях Павла Лисянського,” – пише у своєму дописі Ганна Маляр.

Вона обурена такою поведінкою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Павла Лисянського, який просто почав бити охоронця ресторану за те, що той чемно просив вийти, бо заклад закривався.

“В цій ситуації потрібно не службове розслідування, а відкриття кримінального провадження. Кримінальне провадження може завершитись навіть примиренням сторін чи угодою зі слідством – це вже від кваліфікації залежить. І Павло Лисянський усвідомить власний вчинок та більше так не буде – я так думаю”, – повідомляє Ганна Маляр.

Вона зазначає, що у цьому відео представник Уповноваженого з прав людини порушує конституційні права охоронця та завдає йому тілесні ушкодження і це явно не самооборона.

“Але не може людина, яка принижує честь і гідність іншої людини, бути саме представником Уповноваженого з прав людини – особи, яка здійснює контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина та повинна захищати права інших”, – наголошує юристка.

Як стало відомо, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова відсторонила від посади свого представника в Донецькій і Луганській областях Павла Лисянського на час службової перевірки.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі