Уряд позбавив субсидій сім’ї безробітних і заробітчан

06 травня 2021 Економіка, Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
Щоб сім’я, у якій проживають безробітні, не втратила субсидію, їм потрібно стати на облік у Службу зайнятості.

Кабінет міністрів суттєво обмежив коло домогосподарств, які зможуть претендувати на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідні зміни передбачає постанова Кабінету міністрів від 14 квітня, яка застосовується з 1 травня.

Згідно з документом, з травня 2021 року призначення житлової субсидії здійснюється тільки після подання нової заяви і декларації про доходи та витрати. Документи на субсидію потрібно подавати з травня до вересня включно. При цьому суттєво розширено перелік випадків, коли житлова субсидія не призначається, пише в середу, 5 травня, «БізнесЦензор».

Зокрема, субсидію не зможуть отримати домогосподарства, якщо хтось із тих, хто там проживає, має транспортний засіб, з року випуску якого пройшло менше п’яти років (крім мопеда і причепа), або володіє двома транспортними засобами, з року випуску яких пройшло менше 15 років.

Субсидію також не призначатимуть, якщо в складі домогосподарства або в складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які досягли 18-річного віку з відсутніми офіційними доходами, або їхній середньомісячний сукупний дохід є меншим за розмір мінімальної заробітної плати. Винятками з цього правила є члени сім’ї, які навчалися на денній формі навчання або зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, перебували в місцях позбавлення волі, або отримували будь-які державні допомоги або соцдопомогу, включаючи допомогу з часткового безробіття на період карантину.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі