Уряд пропонує зробити “Нафтогаз” єдиним постачальником газу в Україні

13 січня 2021 Економіка, Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
Під час зустрічі народних депутатів від фракції “Слуга народу” із прем’єром Денисом Шмигалем, в. о. міністра енергетики Юрієм Вітренком та головою НАК “Нафтогаз” Андрієм Коболєвим було представлено два плани виходу з “тарифної кризи”.

Перший – “Нафтогаз” стає єдиним постачальником газу для населення, другий — встановлення максимальної маржинальності.

Про це розповів народний депутат України від фракції “Слуга народу” Олександр Качура, як повідомляє УНН.

“Ми надали уряду ще два дні, щоб вони прокомунікували між НКРЕКП, “Нафтогазом”, Вітренком, Шмигалем та головою профільного комітету ВР Герусом, якого раніше чомусь не запрошували на цю зустріч. Зараз о шостій годині (18:00 — ред.) буде ще професійна нарада проходити”, – сказав нардеп.

За його словами, перша нарада — це більш про те, що турбує.

“Нам запропонували два варіанти виходу ситуації — Вітренка та Коболєва. Так, Коболєв запропонував, щоб “Нафтогаз” надавав населенню всі послуги, замість облгазів. І це буде дешевше, але це сумнівна, на мій та експертний погляд, ідея. І є другий варіант, який запропонував Вітренко — “кабмінівський”. Тут основною ідеєю є встановлення максимальної маржинальності і державне регулювання. За словами очільника Міненерго конкуренція — це добре, але конкуренція є там, де є нормальне регулювання. Чекаємо невідкладного розв’язання питання. Моя особиста ціль це припинення підвищення тарифів”, – зазначив Качура.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі